Mortal Kombat X

Oyun dünyasının köklü dövüş oyunlarından Mortal Kombat’ın yeni oyunu Mortal Kombat X’in karakter ön izlemeleri, yeni videolar ve bir de ertelenme haberi geldi. Detaylar haberimizde

Mortal Kombat X'ten Yeni Detaylar

Netherrealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros Games’in yayımcılığını üstleneceği Mortal Kombat X‘e dair bir hikaye modu videosu, Cage ailesinin ön izlemesi ve bir de ertelenme haberi geldi.

 

 
 

Yılın sabırsızlıkla beklenen dövüş oyunlarından olan MK X, geliştirici firma tarafından yapılan açıklamaya göre eski nesil konsollar olan PlayStation 3 ve Xbox 360 daha geç çıkış yapacak. Normal çıkış tarihi 14 Nisan olan yapımın, PS 3 ve Xbox platformları için yeni çıkış tarihi ise 30 Haziran.

 

Ayrıca Mortal Kombat X’in sevilen karakterlerinden Johnny Cage ve Sonya Blade karakterlerinin ön izleme videosu ve hikaye modu videosu oyunun bekleyenlerliyle paylaşıldı. Yeni oyunda bu karakterlerin yanında kızları olan Cassie Cage‘de oynanabilir olarak karşımıza çıkacak. Yayınlanan video ile birlikte Cage ailesi yeni oyunda ilginç bir deneyim yaşatacak gibi gözüküyor.

 

 

Başa Git