Sistem Yazılımı Güncellemesi 2.51

Güncelleme özellikleri

Sistem Yazılımı Güncellemesi 2.51

PlayStation 4 sistemleri için 21 Nisan 2015 tarihinde bir sistem yazılımı güncellemesi sunuldu. Sistem yazılımınızı 2.51 sürümüne güncellemek için bu güncellemeyi kullanabilirsiniz.

PS4 sisteminizi her zaman sistem yazılımının en yeni sürümü ile güncelleyin. Güncellemeyi gerçekleştirerek ek özellikler, geliştirilmiş kullanılabilirlik ile geliştirilmiş güvenliğe sahip olabilirsiniz.

 

Sistem yazılımı güncellemesi 2.51 sürümündeki ana özellikler

  • Kimi özelliklerin kullanımı esnasındaki sistem yazılımı istikrarı artırıldı.

Uyarılar

  • Sony Computer Entertainment tarafından çevrimiçi sağlanan resmi güncelleme dosyasından farklı veriler kullanan güncellemeleri indirmeyin veya yüklemeyin. Sistem belgelerinde veya bu web sitesinde açıklanandan farklı yöntemler kullanarak indirme veya yükleme yapmayın. Farklı bir kaynaktan alınan verilerle, başka bir yöntemle veya herhangi bir biçimde değiştirilmiş bir sistem ile güncelleme yapılırsa sistem düzgün çalışmayabilir ve resmi güncelleme verilerini yükleyemeyebilir. Bu eylemlerden herhangi biri sistem garantisini geçersiz kılabilir ve Sony Computer Entertainment’tan garanti hizmetleri veya onarım hizmetleri almanızı etkileyebilir.
  • Sistem yazılımını elektrik kesintisinden hemen önce veya hemen sonra yüklemeyin.
  • Yükleme işlemi sırasında sisteminizi kapatmayın. Yüklemenin yarıda kesilmesi sistemin arızalanmasına neden olabilir.
  • Sistem yazılımını güncellemeden önce bazı uygulama ve içerikleri kullanamayabilirsiniz.
Sistem Yazılımı
 
Sistem Yazılımını kullanarak veya buna erişerek, bu Sözleşmenin tüm koşullarını ve bağlayıcılığını kabul etmiş olursunuz. Bu Sözleşmenin yazdırılabilir bir nüshasına erişmek için http://www.scei.co.jp/ps4-eula/ adresine gidin.
 
Sony Computer Entertainment, kendi takdiri doğrultusunda PS4 sistem belgelerindeki veya kılavuzundaki ya dahttp://www.scei.co.jp/ps4-license/index.html sitesindeki tüm maddeler de dahil olmak üzere bu Sözleşmenin koşullarını istediği zaman değiştirebilir.
 
Bu Sözleşmedeki değişiklikler için lütfen zaman zaman bu web sitesini kontrol edin.

Başa Git